Олександр

На цих вихідних їздив на рибалку, лодка не підвела. Завозив в одне місця по маякам. Дякую що не підвили

Миколай

Шукав собі недорогий кораблик, прислали швідко, дякую. Ще подорували приманку

Тарас

Покупкою задоволений, дуже гарна лодка за приємну ціну. Всі характеристики відповідають дійсності, вже випробував

Сергій

Дуже крутий кораблик, я дуже задоволений, дякую

Стас

Кораблик дуже класний, легкий в керуванні. Я задоволений, дякую