Анастасія Олександрівна

Кораблик реально дуже якісний, навіть не очікувала, що за недорого можна придбати таку классну річ

Потап

Гарний кораблик, всім рекомендую

Василь Вікторович

Купив собі кораблик, все життя мріяв про таку річ)) такі тут приємні менеджери, все розповіли та проконсультували. Та як пенсіонеру зробили безкоштовну доставку, дякую вам

Ігор

Товар отримав все сподобалось, дякую

Олександр Тимофейович

Гарна лодка, комплектація звийчайна з акумулятором 5200