Кораблик отримав
Був вже на рибалці, гарний кораблик, я задоволений
Кораблик гарний, великий плюс, що місце під акумулятор велике, туди влізуть і на 12000 і на 18000 акумулятори.
Караблик швидко плаває, гарно тримається на воді,і пливе далеко реально