Анатолий

Вонючий піпец не захочеш і тепла.

Степан

Задоволений покупкою, зручна установка, два режими обігріву, це дуже зручно. Дякую буду рекомендувати ваш магазин

Ліна

Тепер в нас тепло, дякую вам велике

Іван

Працює відмінно, всім рекомендую

Лілія

Дякую за обігрівач, зараз знаходимось на дачі, так він нам як днахідка.