Стільчик для годування. Регулювання спинки. ME 1038 PRIME Green Apple (ME 1038)
Стільчик для годування. Регулювання спинки. ME 1038 PRIME Green Apple
Стільчик для годування виготовлений з якісних та безпечних матеріалів Стільчик для годування PRIME Green Apple порадує і дитину, і батьків. Він значно спростить процес годування, а завдяки стійкому корпусу та 5-ти точковим ременям фіксації зробить його безпечним. 
Знімний чохол з екошкіри не вбирає вологу та запахи, для очищення його достатньо протерти вологою серветкою. Головне – це комфорт малюка, тому модель регулюється практично у всіх напрямках, у тому числі і за висотою.

Безліч рівнів нахилу спинки дають можливість розмістити дитину від півроку до 3 років і навіть дозволяють їй подрімати, поки мама готує їсти. Стільчик для годування PRIME Green Apple має 2 змінні стільниці, а завдяки 2 коліщаткам зі стопорами ви легко пересунете його в потрібне місце, не потривоживши малюка.


Характеристики:
| ТИП | стільчик для годування |
| РЕГУЛЮВАННЯ | висота, 8 положень |
| спинка, 5 положень (кут нахилу 104˚-142˚) | |
| столик, 3 положення | |
| підніжка, 5 положень | |
| СТОЛИК | знімний, з підносом |
| РЕМІНЬ БЕЗПЕКИ | 5-ти точковий/2 положення за висотою |
| ЧОХОЛ | з екошкіри |
| КОЛЕСА | 2шт, на задніх ніжках, приховані |
| РОЗМІР СИДІННЯ | ширина28см/глибина22 см/довжина 82см |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (Д х Ш х В) | 74 х 58 х 104см |
| РОЗМІР У СКЛАДНЕНОМУ ВИГЛЯДІ | 32 х 58 х 93 см (коштує у складеному вигляді) |
| КОРОБКА (БРУТТО/НІТО/РОЗМІР) | 9,1 кг / 8,1 кг / 56 х 31 х 57см |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Анатомічна вставка для поділу ніг | так |
| Вага стільця | 9 |
| Вид аксесуара | Чохол|Ремені безпеки|Піднос |
| Висота з урахуванням спинки | 1040 |
| Висота у складеному вигляді | 1040 |
| Електронний музичний блок | ні |
| Знімна накладка на сидіння для новонароджених | да |
| Знімний столик-піднос | так |
| Кишені для аксесуарів | ні |
| Колір | Green Apple |
| Комплектація столиком-підносом | так |
| Контроль вібрації таймером | ні |
| Контроль гойдання таймером | ні |
| Кошик для речей | ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 |
| Матеріал виготовлення каркасу | алюміній |
| Механізм хитання | ні |
| Можливість використання як автомобільне крісло | ні |
| Можливість регулювання положення столика | так |
| Наявність ременів безпеки | так |
| Опори стільця | ніжки |
| Оснащення коліщатків системою фіксації | ні |
| Підлога | Унісекс |
| Підніжка | так |
| Поглиблення для посуду в стільниці | так |
| Полиця для приладдя | ні |
| Положення нахилу спинки | 5 |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 8 |
| Регульована підніжка | так |
| Складна конструкція для зберігання та транспортування | так |
| Стан | Нове |
| Тип | Стільчики для годування |
| Трансформація в ліжечко-люльку для перенесення дитини | ні |
| Трансформація стільчика в стіл та стілець | так |
| Функція вібрації | ні |
| Ширина у складеному вигляді | 580 |
| Габарити та комплектація | |
| Глибина | 220 |
| Довжина у складеному вигляді | 740 |
| Ширина | 280 |
| Додаткові характеристики | |
| Запасний чохол | ні |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 12 |
Схожі товари











